O nás

ZEN SPA, exkluzivní thajské lázně, oáza klidu a harmonie, uvolnění těla a mysli, nabízí široký výběr thajských i relaxačních masáží. Od okamžiku, kdy vkročíte do ZEN SPA, probudí jeho jedinečné prostředí, vůně bylinek, aromatických olejů, všechny vaše smysly. Použití hřejivých barev, konejšivého osvětlení a designového nábytku, vyvolává pocit příjemné relaxace. Skutečný ráj, kde zapomenete na čas i vy. Dopřejte sobě i svým blízkým tu nejpříjemnější relaxaci.

ZEN SPA, dříve Zen studio, má dlouholetou tradici a v roce 2010 započalo spolupráci s nadnárodní společností Holmes Palce, která od roku 2005 provozuje na území ČR Fitness & Wellnes & Spa. Od roku 2015 spoupracuje s Fitness centrem Form Factory.

Veškerý náš terapeutický personál má odpovídající osvědčení i znalosti anatomie, aromaterapie a masážních technik získané studiem prestižních thajských školách v Bangoku a v Chiang Mai. Léčebné procedury ZEN SPA zmírňují napětí a současně uvolňují celé tělo. ZEN SPA je útočištěm překypujícím klidem i smysly, kolébkou umění přírodní léčby.