Masáže

Masáže

Thajská masáž

Léčebný postup využívající dávné techniky, jež vyvolávají celkové uvolnění těla a podněcují vitalitu. Tato masáž je doporučena aktivním jedincům nebo po jakékoli sportovní aktivitě.
30 minut790 Kč
60 minut1190 Kč
90 minut1390 Kč
120 minut1590 Kč

Olejová masáž

Tato masáž využívá hotové směsi esenciálních olejů a spojuje příjemné pocity vyvolané vůní s léčebnou silou dotyku. Esenciální oleje pronikají hluboko do pokožky, čímž dochází k celkovému utišení, zklidnění nervových zakončení, uvolnění, zrychlení metabolismu a odstranění bolesti.
30 minut890 Kč
60 minut1290 Kč
90 minut1490 Kč
120 minut1790 Kč

Královská masáž

Královská masáž je kombinací thajské masáže,olejové masáže a speciálních horký bylinných sáčků. Tato masáž navrátí opět energii do celého vašeho těla.
30 minut-
60 minut-
90 minut1590 Kč
120 minut1890 Kč

Bylinná masáž

V rámci této procedury jsou nejprve použity horké sáčky s léčivými bylinami ke snížení napětí a bolesti. Následná olejová masáž navozuje úplné uvolnění těla i mysli. Tento léčebný postup působí zvenčí a zmírňuje účinky rušného způsobu života.
30 minut-
60 minut1390 Kč
90 minut1490 Kč
120 minut-

Reflexní masáž chodidel

Tato tradiční procedura snižuje stres, vyvolává hluboké uvolnění a zlepšuje oběh. Masáž, která začíná rituálním očištěním chodidel a nohou, podporuje pocity uklidnění a relaxace.
30 minut790 Kč
60 minut1190 Kč
90 minut1390 Kč
120 minut-

Těhotenská masáž

Relaxační masáž pro nastávající maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů zejména v namáhavé oblasti zad.
30 minut-
60 minut1290 Kč
90 minut1490 Kč
120 minut-

Zeštíhlující masáž

Masáž napomáhájící zeštíhlení a zároveň zpevnění svalstva. Tato masáž detoxikuje a zanechává tělo pevné a v tonu.
30 minut-
60 minut-
90 minut1390 Kč
120 minut-

Masáž lávovými kameny

Tato luxusní, velice příjemná masáž je specifická tím, že klade důraz na dostatečné prohřátí celého těla a důkladné promasírování většiny svalů. Kameny jsou nahřáté na 50 – 60C .Výborně působí na problémy svalů zad a páteře, bolesti šíje a hlavy, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci.
30 minut-
60 minut1390 Kč
90 minut1690 Kč
120 minut1890 Kč

Masáž shiatsu

Shiatsu je japonská tlaková masáž, jenž v překladu znamená „tlak prsty“ a vznikla z nejstaršího lidového umění masáže. Jemným hloubkovým tlakem podél energetických drah upravuje proudění energie a podporuje fyzickou a duševní rovnováhu. Hloubkově uvolňuje zatuhlé svalstvo a harmonizuje tok životní energie.
30 minut890 Kč
60 minut1290 Kč
90 minut1490 Kč
120 minut1790 Kč

Tradiční thajské masáže dokážou cíleně pomoci od některých zdravotních potíží, k nimž patří bolest a ztuhlost svalů, kloubů, či šlach, zlepšují jejich funkčnost, pohyblivost a pružnost. Stimulují krevní a lymfatický systém, přispívají ke zvýšení imunity organizmu.

Pro relaxaci - patříte-li k těm, kteří mají panickou hrůzu i ze sebemenší bolesti, raději místo tradiční thajské masáže, vyzkoušejte olejovou relaxační masáž, při níž se na jednotlivé akupresurní body vyvíjí menší tlak. Dostane se vám tak systematické péče od temene hlavy přes šíji, páteř až po zádové svaly, kterou ocení nejenom lidé se sedavým zaměstnání. Velice příjemné je promasírování paží a nohou včetně jednotlivých prstů. Na chodidlech masérka pracuje s reflexními ploškami vnitřních orgánů, jejichž stimulací harmonizuje a podporuje jejich činnost. Při olejové thajské masáži se používají speciální, stoprocentně přírodní masážní oleje s příměsí vonných esencí uvolňujících mysl. Na samém vrucholu naší nabídky stojí královská thajska masáž obohacená o starodávnou metodu. Jedná se opřikládání horkých bylinných sáčků na místa, jimiž proudí veškerá energie. Na každou masáž je nutné se připravit. Ztuhlé, napjaté a bolavé části Vašeho těla Vám před masáží rozehřeje směs bylin namíchaná dle starodávnách receptur. A pak už jen stačí, za zvuků příjemné relaxační hudby, užít si léčebnou proceduru pro tělo i mysl.

Nuat Phen Boran je starobylé umění, jež se původně předávalo z učitele na žáka v buddhistických chrámech. Postupem času se však thajská masáž jako uznávána metoda se zdravotními účinky rozšířila do celého světa, tedy také k nám. Originální soubor technik se ve své tradiční podobě liší od evropských masáží nejen metodou aplikace, ale také například tím, že ve své tradiční podobě probíhá na oblečeném těle, bez použití olejů či masážních emulzí. Nesoustředí se povrchně pouze na hnětení měkkých tkání, ale s pomocí palpace (protlačování bodů), prohýbání a protahování působí tlakem na energetická centra (čakry) a uvolňuje zablokované dráhy (meridiány). Masér (u nás jde většinou o ženy) používá k práci palce, dlaně, předloktí i kolena, s jejichž pomocí dosáhne uvolnění klientova těla, rozpouští bloky a podporuje energetický tok, což se pozitivně odráží na jeho zdravotním stavu a náladě. Thajské masáže jsou známy ve dvou formách, severní a jižní. Razantnější jižní styl, který využívá více protahovacích technik, se vyučuje zejména v klášteře Wat Pho v Bangkoku, pomalejší a mírnější severní, s důrazem na práci s energiemi, je doma v Chiang Mai. Thajci obecně jsou totiž k dotykům mnohem vnímavější než my v Evropě. Je to výsledek jejich výchovy k přirozenosti, navíc se masážím obvykle věnují od mládí, a své umění pak zdokonalují v některé z tamních akreditovaných škol.